Ota yhteyttä

TEOLLISUUDEN KuNNOSSAPITO

Voimalaitokset


Erik Holopainen
Asiantuntija, Voimalaitokset
+358 44 243 5951
erik.holopainen@ecowalt.com

Asennukset


Antti Tammi
Asiantuntija, Kone- ja laiteasennukset
+358 41 311 9817
antti.tammi@ecowalt.com

Kunnossapito


Markku Saarinen
Asiantuntija, Venttiilit ja teollisuuden kunnossapito
+358 50 376 5112
markku.saarinen@ecowalt.com

TEOLLISUUDEN PUTKISTOTYÖT

Projektinhallinta


Maria Aartolahti
Project Management Specialist
Sustainable Industrial Services
+358 50 373 3133
maria.aartolahti@ecowalt.com

Asiantuntija


Pekka Toivanen
Asiantuntija,
Prosessiputkistot & teräs- ja hitsaustyöt
+358 50 366 2588
pekka.toivanen@ecowalt.com

TEOLLISUUDEN VENTTIILIHUOLTO

Venttiilihuolto


Markku Saarinen
Asiantuntija, Venttiilit ja teollisuuden kunnossapito
+358 50 376 5112
markku.saarinen@ecowalt.com

PALO- JA LUUKKUVARTIOINTI

Teollisuuden tuvallisuuspalvelut


Kim Sorokin
Asiantuntija, Palo- ja luukkuvartointi
+358 44 240 4444
kim.sorokin@ecowalt.com

RaKENTAMINEN

Rakentaminen


Mika Pekonen
Asiantuntija, Rakentaminen
+358 50 554 0788
mika.pekonen@ecowalt.com

TYÖTÄ JA TYÖVOIMAA KAIPAAVILLE

Henkilöstöhallinto


Suvi Kovero
Osaamisvastaava
+358 50 366 1711
suvi.kovero@ecowalt.com

ALIHANKKIJOILLE JA TAVARANTOIMITTAJILLE

Hankinta


Sami Pekonen
Hankintakoordinaattori
+358 50 370 1215
sami.pekonen@ecowalt.com

MEDIALLE, LEHDISTÖLLE JA SIJOITTAJILLE

Suhdetoiminta


Maria Aartolahti
Media- ja sidosryhmävastaava
+358 50 373 3133
maria.aartolahti@ecowalt.com

KAIKILLE

Hallinto


Jani Pekonen
Toimitusjohtaja
+358 50 336 9449
jani.pekonen@ecowalt.com

Muut yrityksen tiedot

Laskutus


Verkkolaskutus:
Operaattori / Verkkolaskuosoite / OVT-tunnus
Apix Messaging Oy (003723327487) / 003715394735 / 003715394735

Huom. Mikäli käytössänne on jokin seuraavista operaattoreista: Danske Bank Oyj, Handelsbanken, Paikallisosuuspankit tai Säästöpankit:
Verkkolaskuosoite: 003723327487 ja operaattoritunnus: DABAFIHH

Email: laskutus@ecowalt.com

Ecowalt Oy



Käynti- ja postitusosoite:

Ampeeritie 7-9
21530 Paimio

Y-tunnus: 1539473-5