Ota yhteyttä

TEOLLISUUTTA KUNNOSSAPITÄVILLE

Kunnossapito


Markku Saarinen
Asiantuntija, Venttiilit ja teollisuuden kunnossapito
+358 50 376 5112
markku.saarinen@ecowalt.com

PROSESSIPUTKISTOJA sekä TERÄS- ja HITSAUSTYÖTÄ TEETTÄVILLE

Metalli


Pekka Toivanen
Asiantuntija, Prosessiputkistot & teräs- ja hitsaustyöt
+358 50 366 2588
pekka.toivanen@ecowalt.com

RAKENNUTTAJILLE

Rakentaminen


Mika Pekonen
Asiantuntija, katto- ja ekorakentaminen
+358 50 554 0788
mika.pekonen@ecowalt.com

TYÖTÄ JA TYÖVOIMAA KAIPAAVILLE

Henkilöstöhallinto


Suvi Kovero
Asiantuntija, HRM
+358 50 366 1711
suvi.kovero@ecowalt.com

ALIHANKKIJOILLE JA TAVARANTOIMITTAJILLE

Hankinta


Sami Pekonen
Hankintavastaava
+358 50 370 1215
sami.pekonen@ecowalt.com

MEDIALLE JA SIJOITTAJILLE

Suhdetoiminta


Maria Aartolahti
Media & PR
+358 50 373 3133
maria.aartolahti@ecowalt.com

KAIKILLE

Hallinto


Jani Pekonen
Toimitusjohtaja
+358 50 336 9449
jani.pekonen@ecowalt.com

Muut yrityksen tiedot

Laskutus



Verkkolaskutus:

OVT 003715394735
OpusCapita Solutions (E204503)

Email: laskutus@ecowalt.com

Ecowalt Oy



Käynti- ja postitusosoite:

Ampeeritie 7-9
21530 Paimio

Y-tunnus: 1539473-5