Ota yhteyttä

PALVELUNEUVONTA

Teollisuusputkistot


Jari Lamminen
Asiantuntija, Teollisuusputkistot
+358 50 366 2588
jari.lamminen@ecowalt.com

Ventiilit ja kunnossapito


Markku Saarinen
Asiantuntija, Venttiilit ja kunnossapito
+358 50 376 5112
markku.saarinen@ecowalt.com

Rakentaminen


Mika Pekonen
Asiantuntija, Rakentaminen
+358 50 554 0788

TYÖNHAKIJOILLE

Rekrytointi


Suvi Kovero
HR-asiantuntija
+358 50 366 1711
suvi.kovero@ecowalt.com

MEDIA & PR

Ota yhteyttä


Maria Aartolahti
Media & PR
maria.aartolahti@ecowalt.com

LIIKETOIMINNAN KEHITYS

Liiketoiminnan kehitys


Sami Pekonen
Business Development Manager
+358 50 370 1215
sami.pekonen@ecowalt.com

SIJOITTAJAT, SOPIMUKSET, VIRANOMAISET JNE

Kysy rohkeasti


Jani Pekonen
Toimitusjohtaja
+358 50 336 9449
jani.pekonen@ecowalt.com

Muut yrityksen tiedot

Laskutus



Verkkolaskutus:

OVT 003715394735
OpusCapita Solutions (E204503)

Email: laskutus@ecowalt.com

Ecowalt Oy



Käynti- ja postitusosoite:

Ampeeritie 7-9
21530 Paimio

Y-tunnus: 1539473-5